Focení jednotlivců, párů, dětí a rodin v Českém Brodě

Toužíte po kvalitních a vkusných fotografiích vás, vašich přátel, vaší rodiny? Obáváte se návštěvy fotoateliéru, nebo vás neoslovují statické, naaranžované snímky v umělém prostředí? Využijte tedy možnosti focení venku, na čerstvém vzduchu, na místech v Českém Brodě, která běžně navštěvujete a dobře znáte. Český Brod je krásné město a jeho okolí rovněž.

Přednosti venkovního focení

Snímky z exteriéru jsou různorodé díky proměnným prostředím, která jim dodávají zajímavé, atraktivní pozadí. Při venkovním focení je možné zachytit i takovou zdánlivou samozřejmost, jakou jsou roční období. Na jarních fotkách se zelená probouzející se příroda, z letních fotek vyzařuje teplo a pohoda, podzimní hrají všemi barvami, zimní zachycují spící přírodu a sněhové radovánky.

Venkovní focení je zvlášť vhodné pro děti. Můžete zvolit místo, které děti dobře znají a kde se cítí dobře. Na snímcích budou zachycené bezprostředně (např. při hře) a fotografie budou působit přirozeně.

Na venkovní focení si s sebou můžete vzít domácí mazlíčky, což do fotoateliéru obvykle z hygienických důvodů nelze.

Kde může focení v Českém Brodě a okolí probíhat

  • v ulicích města
  • v parku
  • na dětských hřištích
  • na místech, která by vás ani nenapadla, jak jsou úžasně fotogenická 🙂

Ceník venkovního focení v Českém Brodě

Pro exteriérové focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Standardcca 1 hodina101200 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.