Focení jednotlivců, párů, dětí a rodin v Českém Brodě

Toužíte po kvalitních a vkusných fotografiích vás, vašich přátel, vaší rodiny? Obáváte se návštěvy fotoateliéru, nebo vás neoslovují statické, naaranžované snímky v umělém prostředí? Využijte tedy možnosti focení venku, na čerstvém vzduchu, na místech v Českém Brodě, která běžně navštěvujete a dobře znáte. Český Brod je krásné město a jeho okolí rovněž.

Přednosti venkovního focení

Snímky z exteriéru jsou různorodé díky proměnným prostředím, která jim dodávají zajímavé, atraktivní pozadí. Při venkovním focení je možné zachytit i takovou zdánlivou samozřejmost, jakou jsou roční období. Na jarních fotkách se zelená probouzející se příroda, z letních fotek vyzařuje teplo a pohoda, podzimní hrají všemi barvami, zimní zachycují spící přírodu a sněhové radovánky.

Venkovní focení je zvlášť vhodné pro děti. Můžete zvolit místo, které děti dobře znají a kde se cítí dobře. Na snímcích budou zachycené bezprostředně (např. při hře) a fotografie budou působit přirozeně.

Na venkovní focení si s sebou můžete vzít domácí mazlíčky, což do fotoateliéru obvykle z hygienických důvodů nelze.

Kde může focení v Českém Brodě a okolí probíhat

  • v ulicích města
  • v parku
  • na dětských hřištích
  • na místech, která by vás ani nenapadla, jak jsou úžasně fotogenická 🙂

Ceník venkovního focení v Českém Brodě

Pro exteriérové focení je vám k dispozici balíček Standard, zahrnující 10 upravených snímků v elektronické podobě. Nad rámec tohoto balíčku si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Standarddo 1 hodiny101400 Kč, každý další snímek v elektronické podobě nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí, max. 5 osob celkem (více osob +400 Kč)

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.